Монтажний перфорований профіль Т20 (30х20х1.5мм) оцинкований, довжина 2.5м
ВІДПРАВКА ПЕРЕВІЗНИКОМ, ВІД 25м!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Длина | 2500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.5 мм |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 88,08 ₴/м


