Монтажний перфорований профіль Т30 (30х30х1.8мм) оцинкований, довжина 2.5м
ВІДПРАВКА ПЕРЕВІЗНИКОМ, ВІД 25м!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Длина | 2500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид профиля | Потолочный |
| Высота | 30 |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.8 мм |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 136,81 ₴/м


