Монтажний перфорований профіль Т30 (30х30х1.8мм) оцинкований, довжина 2.5м
ВІДПРАВКА ПЕРЕВІЗНИКОМ, ВІД 25м!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 2500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип профілю | Стельовий |
| Висота | 30 |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Нове |
| Товщина | 1.8 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 136,81 ₴/м


