Монтажний перфорований профіль Т41 (41х41х2.0 мм) оцинкований, довжина 2.5 м
У пачці 8 траверс по 2,5 м. п.
У нас Ви можете замовити та купити перфорований профіль монтажний Т41 (41х41х2.0 мм) за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку по Україні транспортними компаніями САТ, Нова пошта, Делівері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 2500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип профілю | Стельовий |
| Висота | 41 |
| Покриття | Оцинковане |
| Стан | Нове |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 207,76 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 10 м



