Фанера ФСФ береза ламінована, фанера бакелітова, поперечна фанера завдовжки 1250 мм і завширшки 2500 мм, завтовшки 27 мм, виробник STIGA RM Латвія. Тип поверхні Гладка/Сітка, щільність плівки 120 г/м2. Фанера ФСФ Ламінована, частіше зустрічається під назвою фанера фсф бакелітова, просочена синтетичними смолами з обох боків, завдяки такому покриттю, фанера стійка до вологи, ударів, зношування та хімікатів. Найчастіше цю фанеру використовують для суднобудування, автомобіля, а також у меблевому виробництві.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Латвія |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Порода дерева | Береза |
| Покриття | Ламіноване |
| Призначення | Будівництво, Оформлення інтер'єру, Виробництво меблів |
| Клас емісії формальдегіду | 0,5 |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФСФ |
| Ґатунок фанери | E |
| Кількість шарів | Багатошарова |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 420 ₴


