Фанера ФСФ береза ламінована, бакелітова фанера, поперечна фанера з довжиною 1500 мм і завширшки 3000 мм, завтовшки 21 мм, виробник Estply Естонія, фінська фанера. Тип поверхні Гладка/Сіть, щільність плівки 120 г/м2. Фанера ФСФ Ламінована, що частіше трапляється під назвою фанера фсф бакелітова, просочена синтетичними смолами з обох боків, завдяки такому покриттю, фанера стійка до вологи, ударів, зношування та хімікатів. Фінська фанера також використовується в суднобудуванні, виготовленні музичних інструментів, пакованні та інших галузях. Її висока якість і надійність роблять її популярним вибором для проєктів, де потрібна висока якість деревного матеріалу. Загалом, фінська фанера є надійним і якісним матеріалом, який широко застосовується в різних сферах будівництва та ремонту. Фанера ламінова 15 мм ідеально підходить для опалубки. Автомобільна транспортна фанера фсф поверхні Гладка/Сіть, також відома як фанера для кузова, є матеріалом, який використовується у виробництві автомобілів для покриття зовнішніх панелей кузова. Автомобільна фанера використовується в автомобільній промисловості для виробництва кузовів легкових автомобілів, фургонів, вантажних автомобілів і автобусів. Вона допомагає забезпечити стійкість і безпеку автомобіля, а також впливає на зовнішній вигляд і естетичний аспект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estply |
| Країна виробник | Естонія |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Порода дерева | Береза |
| Покриття | Ламіноване |
| Призначення | Будівництво, Оформлення інтер'єру, Виробництво меблів |
| Клас емісії формальдегіду | 0,5 |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Фанера | |
| Вид фанери | ФСФ |
| Ґатунок фанери | E |
| Кількість шарів | Багатошарова |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 774 ₴


