|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для газопостачання, Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для нафтопроводів, Для холодопостачання, Для створення конструкцій, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Перетин труби | Квадратне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Оцинкована труба | Так |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 20 мм |
| Ширина труби | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 104,40 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 6 пог.м


